Instalujeme švédská tepelná čerpadla NIBE, která vám zajistí vysoce úsporné a efektivní vytápění, ohřev vody, větrání nebo chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí.

Tepelná čerpadla ZEMĚ-VODA

Tato čerpadla získávají energii ze země. K tomu je potřeba buď plošných zemních kolektorů nebo hlubinných vrtů. Stálé teplo země pak zařízení převede do ohřevu teplé vody v radiátorech či podlahovém topení.

Tepelná čerpadla země-voda jsou velice účinná i při nízkých teplotách, proto se hodí do oblastí s vyšší nadmořskou výškou.

Tepelná čerpadla VZDUCH-VODA

Zdrojem energie je venkovní vzduch, který se do tepelného čerpadla přivádí pomocí ventilátoru. Získanou energii čerpadlo poté transformuje do ohřevu vody na vytápění. 

Jedná se o nejoblíbenější tepelná čerpadla na trhu. Jejich hlavní předností je kombinace příjemné ceny a vysoké účinnosti.

Čerpadla vzduch-voda zvládají pokrýt většinu nároků na vytápění, účinnost však ztrácejí s příchodem velmi nízkých teplot.

VENTILAČNÍ TEPELNÁ ČERPADLA

Jedná se o speciální druh tepelného čerpadla VZDUCH-VODA, který funguje na bázi recyklace. 

Čerpadlo odebírá energii teplému vnitřnímu vzduchu, který vychází z domova ventilačním systémem, a využívá ho k opětovnému ohřevu vody i vzduchu v domásnosti.

Ventilační tepelná čerpadla zajistí v domě vždy čerstvý vzduch a navíc se zaslouží o snížení spotřeby elektrické energie až o polovinu.

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit? Vyplňte poptávkový formulář a nechte vše ostatní na nás.

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Město

Text poptávky